Paint.Net - Edycja fotografii i grafiki cyfrowej

O serwisie PaintNet.info.pl

Uwagi, kontakt

Uwagi, komentarze i pytania (za które będę bardzo wdzięczny) można wpisywać w Księdze gości », lub wysyłać na adres mailowy uwagi(tutaj małpa)paintnet.info.pl

Prace nad serwisem

Serwis jest nadal w trakcie rozwoju, a jego obecny stan zaawansowania oceniam na jakieś 39 % ;) stanu docelowego.

Zgrubny harmonogram rozwoju serwisu (kolejność może ulec zmianie):

  • Opisanie pozostałych Efektów (w między czasie może uda mi się przygotować kilka mini tutoriali np. na temat edycji tła i przeźroczystości, które często pojawiają się w zapytaniach z wyszukiwarek).
  • Wdrożenie wyszukiwarki.
  • Opisanie kolejnych rozszerzeń.
  • Opisanie drugiej części Narzędzi kolorów - jak już zrozumiem o co w tych histogramach i krzywych kolorów chodzi ;)
  • Przygotowanie tutoriali (być może w oparciu o angielskie forum Paint.Nat-a).
  • ???

Terminy realizacji - nieznane

Konstrukcja serwisu

Zgodnie z przyjętą w serwisie konwencją, odnośniki prowadzące do innych serwisów otwierają się w osobnej zakładce/oknie przeglądarki
W konsekwencji, wiele stron serwisu nie waliduje się zgodnie z zadeklarowanym standardem (HTML 4.01 Strict) i nie będzie się walidować w przyszłości.
target="_blank" o muerte !

Prywatność

Ten serwis jest (i będzie) strefą wolną od: Facebooka, Twittera, Blipa i innych tego typu portali oraz ich szpiegowskich skryptów.
Jedynym używanym na PaintNet.info.pl skryptem śledzącym aktywność użytkowników, jest skrypt systemu analizy liczby odwiedzin - Google Analytics.
Niestety, nie mam na razie dlań alternatywy (czyli sensownej aplikacji do analiz odwiedzin na podstawie logów serwera).

Zaprzyjaźnione i polecane serwisy WWW

Moja strona prywatna www.pigom.wroclaw.pl »

Blog Edwarda Weinerta edwardweinert.com »

Prawa autorskie i majątkowe do serwisu

Wszelkie prawa do umieszczonych na stronych serwisu: tekstów, jego projektu graficznego oraz zdjęć i grafik, z wyjątkiem elementów identyfikacji programu Paint.NET (ikony, okna dialogowe, itp.) oraz obrazów dawnych mistrzów pędzla, należą do mnie i są zastrzeżone.

Jako jaskrawe naruszenie moich praw autorskich traktuje przeklejanie zawartości stron mojego serwisu na inne strony internetowe, niezależnie od tego czy zostanie tam umieszczony odnośnik do PaintNet.info.pl czy nie.

Wykorzystanie serwisu dla celów edukacyjnych (w formie druków, prezentacji, itp.) czy ilustracji jego fragmentami np. artykułów o serwisie lub Paint.Necie, itp. nie będę traktował jako naruszenie moich praw.
Chyba, że odbędzie się to w nieuczciwy sposób (np. sugerujący inne niż faktyczne autorstwo serwisu) lub w niesmacznym kontekście. W razie wątpliwości, lub w przypadku gwałtownego, a niepowstrzymanego pragnienia wykorzystania mojego serwisu w inny sposób, proszę o kontakt.

Piotr Gomułkiewicz